İngiltere Uçak Bileti

İstanbul’dan Birmingham’a en düşük fiyatla uçun..

İngiltere ucuz uçak biletiTHY ‘dan 30 Kasım 2011 tarihine kadar alınan İngiltere Birmingham uçak biletleri gidiş – dönüş sadece 149 Euro’dan başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. İngiliz Havayolları Uçak Bileti almak çoğu zaman kampanyalı olmayabiliyor. Bu nedenle bu kampanyaları kaçırmayın. Kampanya fiyatları 22 Kasım 2011 – 30 Kasım 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek uçuşlar için geçerli olacaktır. Uçak bileti fiyatına bütün vergiler dahildir. Salı ve Çarşamba günleri hariç haftanın her günü uçuşlar gerçekleştirilmektedir.


Yorumlar Kapalı

Londra’ya uçak bileti kampanyası!

Londra ucuz uçak biletiEasyJey , İngiltere’nin en romantik şehirlerinden olan Bristol’de unutulmaz anlar yaşama fırsatı sunuyor. Nehirleri , köprüleri ve kanalları ile ünlü olan şehir, ayrıca balonlarıyla ünlüdür. Balonla gökyüzünde yapacağınız turları hiç unutamayacaksınız. İstanbul – Londra arası uçak bileti 100 € dan başlayan fiyatlar ile sizleri bekliyor.


Yorumlar Kapalı

Bayramda İngiltere Seyahati için THY Uçak Bileti Fiyatı!

Londra ucuz uçak bileti

Kurban bayramında 1 haftalık tatilini boşa geçirmek istemeyenler THY ile İngiltere’ye uçuyor..

5 Kasım – 12 Kasım tarihleri arasında THY Londra gidiş-dönüş uçak bileti fiyatı tüm vergiler dahil sadece 1142 TL ..


Yorumlar Kapalı

İstanbul – Birmingham uçuşları THY ile…

thy ingiltereThy ile Birmingham uçuşları 22.11.2011 – 30.11.2011 seyahat tarihleri ile birlikte, 10.10.2011 – 30.11.2011 tarih aralığında satışa sunulacaktır. Uçak biletlerinde yapılan promosyon Birmingam’a 149 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçma şansı verecek. Sadece web sitesinden yapılacak olan alımlar için geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak isterseniz hemen web sitesini ziyaret edin.


Yorumlar Kapalı

Lufthansa’yla İngiltere’ye Ucuza Uçun

ingiltere ucak biletiAvrupa’nın en büyük havayolu şirketi olan Lufthansa sizi İngiltere’ye çok ucuza uçuruyor. Lufthansa, yaklaşık 100 ülkede 200 çeşit uçuş noktasına ve diğer ortak havayolları ile dünyada yaklaşık 410 uçuş noktasına hizmet sağlıyor. 2008 yılında dünyanın en iyi hava yolu sirketi olan Lufthansa’nın 410 uçuş noktası mevcut. Lufthansa’yla İngiltere’ye 159 €’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Bayram tatili de yaklaşırken bu fırsatı kaçırmayın! İngiltere’ye olan uçuşunuzda Almanya’da bir mola verip tarihi şehirlerde güzel bir soluk da alabilrsiniz.


Yorumlar Kapalı

EasyJet İstanbul’dan 1 milyonuncu yolcusunu uğurladı

Uçurduğu yolcu sayısı göz önünde bulundurulduğunda, Avrupa’nın 4’üncü, İngiltere’nin en büyük havayolu şirketi olan easyJet İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan uçuş yapan 1 milyonuncu yolcusunu iki kişilik gidiş-dönüş biletiyle ödüllendirdi.
İki kişilik gidiş-dönüş bilet ile ödüllendirilen bir milyonuncu yolcuya ödülünü easyJet adına İstanbul Sabiha Gökçen (İSG) CEO’su Gökhan Buğday verdi.
Uçurduğu yolcu sayısı göz önünde bulundurulduğunda, Avrupa’nın 4’üncü, İngiltere’nin en büyük havayolu şirketi easyJet İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan uçuş yapan 1 milyonuncu yolcusunu iki kişilik gidiş-dönüş biletiyle ödüllendirdi.


Yorumlar Kapalı

İngiltere’den Türkiye’ye Fırsat Uçuşları

ingiltere uçak bileti Dünyanın en iyi hava yollarından birisi olan Lufthansa, şimdi Türkiye seferleri Ankara, İzmir ve İstanbul için olan biletlerde özel indirimler sunuyor.
Başka hava yolları ila olan ortaklıkları sayesinde yolcularımız Türkiye’nin her yerine uçabiliyorlar. Memleketinize veya arzu ettiğiniz başka hedeflere Lufthansa uçakları ile hem uygun fiyatlı hem de komforlu seferlerle ulaşabilirsiniz.
İngiltere’deki dört şehirden Türkiye’nin çeşitli şehirlerine uçuşlar ve fiyatları şöyle:

London – Ankara £149*
London – Bursa £139*
London – Istanbul £139*
London – Izmir £139*
Birmingham – Ankara £149*
Birmingham – Bursa £139*
Birmingham – Istanbul £139*
Birmingham – Izmir £149*
Edinburgh – Ankara £149*
Edinburgh – Bursa £139*
Edinburgh – Istanbul £149*
Edinburgh – Izmirfrom£149*
Manchester – Ankara £149*
Manchester – Bursa £139*
Manchester – Istanbul £139*
Manchester – Izmir £149*
Newcastle – Ankara £149*
Newcastle – Istanbul £139*
Newcastle – Izmir £139*


Yorumlar Kapalı